Contrainfos núm. 9

Contra_infos
Wednesday, 7 March, 2012

En aquest contrainfos tractem la vaga d'universitats, la "no vaga de tmb", les protestes entorn al MWC, els problemes amb el PIRMI, la manipulació informativa entorn al moviment NOTAV de la Vall de Susa, el cas Urdangarín, la repressió a l'escola Lluis Vives,el vetllatori al parlament contra les retallades o l'enterrament de la colònia castells.

Emissió
Dia i hora d'emissió: 
Wednesday, 7 March, 2012 - 14:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Wednesday, 7 March, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Friday, 9 March, 2012 - 14:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Friday, 9 March, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Saturday, 10 March, 2012 - 10:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Saturday, 10 March, 2012 - 14:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Sunday, 11 March, 2012 - 10:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Monday, 12 March, 2012 - 2:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Monday, 12 March, 2012 - 8:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Tuesday, 13 March, 2012 - 2:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Tuesday, 13 March, 2012 - 23:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Wednesday, 14 March, 2012 - 14:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Wednesday, 14 March, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Friday, 16 March, 2012 - 14:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Friday, 16 March, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Saturday, 17 March, 2012 - 10:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Saturday, 17 March, 2012 - 14:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Sunday, 18 March, 2012 - 2:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Sunday, 18 March, 2012 - 10:30:00

Creative Commons - 2011 LaTele - Copia, enganxa, modifica.