Contrainfos 16

Contra_infos
Thursday, 14 June, 2012

Aquest contrainfos arriba amb notícies com el rescat a la banca espanyola, la repressió per la vaga general, notícies de Hamburg, Oaxaca, els miners a Asturies i Bankia. I més!! A l'entrevista parlem amb els mapuches d'Argentina i després l'observador de l'informació.

Penúltim programa de la temporada, copia i difon!

Com sempre qualsevol cosa a comentar: contrainfos(nospam)latele.cat

Emissió
Dia i hora d'emissió: 
Thursday, 14 June, 2012 - 14:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Friday, 15 June, 2012 - 14:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Friday, 15 June, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Saturday, 16 June, 2012 - 10:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Sunday, 17 June, 2012 - 2:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Sunday, 17 June, 2012 - 10:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Sunday, 17 June, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Monday, 18 June, 2012 - 2:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Monday, 18 June, 2012 - 8:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Tuesday, 19 June, 2012 - 2:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Wednesday, 20 June, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Thursday, 21 June, 2012 - 14:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Friday, 22 June, 2012 - 14:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Friday, 22 June, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Saturday, 23 June, 2012 - 10:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Sunday, 24 June, 2012 - 2:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Sunday, 24 June, 2012 - 20:30:00
Dia i hora d'emissió: 
Monday, 25 June, 2012 - 2:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Monday, 25 June, 2012 - 8:00:00
Dia i hora d'emissió: 
Tuesday, 26 June, 2012 - 2:00:00

Creative Commons - 2011 LaTele - Copia, enganxa, modifica.